Адвокатське бюро

Професійний підхід-зважене рішення

Захист інтересів клієнтів у кримінальному провадженні – основний напрям діяльності адвокатського бюро.

Команда досвідчених адвокатів у кримінальних справах, маючи багаторічний позитивний досвід комплексного захисту від кримінального переслідування, готова надати повний супровід у кримінальному провадженні.

 

Адвокатське бюро забезпечує наступні елементи захисту:

 

 • Комплексний захист від кримінального переслідування, проведення паралельного адвокатського розслідування, збір доказів і допитів очевидців, ініціювання стороною захисту проведення слідчих (розшукових) дій, розробка і подача всіх необхідних документів, оперативне виявлення порушень і оскарження незаконних дій, участь під час допиту, слідчого експерименту, впізнання і т.д.
 • Захист клієнта на всіх стадіях справи.
 • Захист у судових процесах (від обрання запобіжного заходу до постановлення вироку у справі), включно із апеляційним та касаційним оскарженням.
 • Повний супровід під час виконання всіх слідчих дій, дотримання норм і прав Клієнта.
 • Аналіз судової перспективи кримінальної справи. Детально розберемо Вашу ситуація, вивчимо документи, зважимо всі «за» і «проти», чесно і дохідливо розяснимо всі можливі варіанти результату справи і способи вирішення проблеми;
 • Консультування, розробка тактики і стратегії захисту. Надамо детальну консультацію з усіх питань, на підставі аналізу справи підготуємо поетапний детальний план;
 • Підготовка правових документів, заяв, скарг, клопотань. Розробимо і подамо всі необхідні процесуальні документи для захисту в кримінальній справі;
 • Правова допомога свідку. Супровід під час допиту свідків, правова допомога під час допиту;
 • Представництво інтересів потерпілого. Захист прав потерпілого в кримінальному провадженні, збір доказів, проведення адвокатського розслідування, підготовка цивільного позову для відшкодування потерпілому заподіяної шкоди;
 • Підготовка та подача апеляційної чи касаційної скарги на вирок. Ініціювання перегляду кримінальної справи, зміна вироку в бік скасування або пом'якшення покарання.
 • Захист в режимі 24/7. Ми пропонуємо комунікацію для оперативного надання правової допомоги в цілодобовому режимі. У невідкладних і екстрених ситуаціях.

 

Конфіденційність. Вся інформація по справі, а також персональні дані Клієнтів є адвокатською таємницею і захищені Законом. Ви можете бути впевнені в збереження і недоступності довірених нам відомостей.

Індивідуальний підхід. Кожен випадок індивідуальний по-своєму, може мати особливі обставини, нюанси і деталі. Наші Клієнти отримують персональне рішення своїх проблем для найбільш сприятливого і бажаного результату.

 

Не витрачайте дорогоцінний час і не розраховуйте легковажно, що все вирішиться само собою - зателефонуйте нам прямо зараз і вже сьогодні досвідчений адвокат займеться Вашою проблемою!